Наша мета

Шановні друзі!

Уперше за всю історію української національної освіти учителі отримали право вибирати підручник самостійно. Уперше підручник виборює своє право на існування не у владних кабінетах, не у вузькому колі експертів, а на вільному ринку, в умовах конкуренції між видавцями за «голоси» учителів і батьків.

Саме вчитель працюватиме з обраним підручником, і саме йому, вчителеві, віддано сьогодні право на вибір головного робочого інструмента, яким є підручник, і відповідальність за результат навчання.

Шановні вчителі! Ваш досвід і професіоналізм – ваші головні помічники у виборі. Довіряйте собі. Бо думки інших такі самі суб’єктивні, як і ваші. Бо всі підручники по-своєму гарні. Немає правильного чи неправильного вибору. Є більша або менша відповідність підручника до вашого індивідуального стилю навчання та ваших професійних уподобань.

Але велике щастя кожного з нас – почувати себе часткою чогось більшого, бути причетним до великої спільноти людей, які мають однакові з тобою задачі, проблеми, виклики. Щастя, коли є з ким порадитись, є перед ким висловитись, є хтось, хто допоможе тобі, і є той, кому допоможеш ти.

Шановні колеги-освітяни! Ми створили цей сайт для того, щоб ви мали змогу спілкуватись. Завжди і усюди, де є інтернет-покриття. З усіма, хто небайдужий до проблем освіти. Користуйтесь можливостями великого колективного розуму.

Ваші відгуки, зауваження, рекомендації важливі. Завдяки вашій активності інші учителі отримають цінну пораду, видавці – зворотній зв’язок, батьки – уявлення про наявні підручники,їх характеристики й переваги.

Одже, запрошуємо до розмови. :)

З повагою, Видавнича група «Основа»

osnova.com.ua

5 Responsesso far.

  1. Юрій коментує:

    Чому немає в розділі 7 клас підручників з трудового навчання????

  2. Олена коментує:

    Мистецтво (ав.Масол) 4 клас не бачу….дуже сподобався підручник…додайте, будь ласка

  3. татьяна коментує:

    посмотрела вебинар сейчас, нашла учебимк по химии 9 кл Гранкиной в электронном виде, мне очень понравился! Это действительно для детей! написано с учетом возрастных особенностей. буду по нем работать. А будет 10 класс? Я буду его рекомендовать моим коллегам. Жаль, что министерство так урезало его.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>